De Hebriden en Beethovens 3e pianoconcert

wo 27 september, 2023
20:15 uur

de Doelen - Rotterdam
Grote Zaal

Uitverkocht

€ 33,00 / € 15,00
Bestel kaarten

vr 29 september, 2023
20:00 uur

Scheldetheater - Terneuzen

Uitverkocht

€ 25,00 / € 10,00
Bestel kaarten

Let op: Het is nog altijd het meest voordelig om een Combinatiedeal Rotterdam of abonnement te bestellen, voor de volledige Sinfonia ervaring.

Combinatiedeal Rotterdam  


Speciale aanbieding!

Dit concert maakt deel uit van onze Dubbeldeal: in één week kunt u twee topsolisten in twee magnifieke concertzalen meemaken. Bestelt u een kaart voor dit concert én het concert met wereldster Maxim Vengerov in Amare in Den Haag, dan betaalt u nu slechts € 65 !

Meer informatie over de Dubbeldeal  


Met Alvaro Siviero

 

Sinfonia Rotterdam

Dirigent Conrad van Alphen


Programma

Mendelssohn De Hebriden op.26

Beethoven Pianoconcert nr. 3

Wilms Symfonie nr.6


De briljante Braziliaanse pianist Alvaro Siviero komt – na de gezamenlijke concertreis met Sinfonia Rotterdam door Brazilië in 2018 – naar Rotterdam. Alvaro speelt hier Beethovens adembenemende derde pianoconcert als start van de Classics Series in de Doelen.

Naast Mendelssohns indrukken van de kolkende zee in de Schotse Hebriden, verrassen wij u met een meesterwerk van zijn tijdgenoot en componist van eigen bodem, Johann Wilhelm Wilms.

Lees hier wat leuke achtergrondinformatie over De Hebriden van Felix Mendelssohn.


Dit concert is deel van het Sinfonia Classics Series abonnement in Rotterdam. Bestel via de knop hieronder.

Sinfonia Classics Series Rotterdam

© Jefferson Pancieri

Aankomende concerten

Verschillende locaties
© Jefferson Pancieri

De Hebriden en Beethovens 3e pianoconcert

27 september 2023 t/m 29 september 2023
Verschillende locaties
© Adriano Heitman

Vengerov speelt Brahms

7 oktober 2023 t/m 8 oktober 2023
Verschillende locaties
© Ruud Baan

Sinfonia X Artvark Saxophone Quartet

14 oktober 2023 t/m 18 november 2023