Ons team

Hieronder ziet u het stafteam van Sinfonia Rotterdam. Vanuit het Schielandshuis in Rotterdam, vanuit huis en op locatie organiseren wij (bijna) alles voor onze concerten zelf.

Conrad van Alphen

Conrad van Alphen

Directeur & Artistiek Leider
conrad@sinfoniarotterdam.nl

Mariet

Mariët Struijk

Zakelijk Leider
+31 6 15 96 79 98
mariet@sinfoniarotterdam.nl

IMG_2533_1

Claudia Eijkenaar

Managementassistent & Productieplanner
+31 6 52 33 13 07
claudia@sinfoniarotterdam.nl

Eveline Hammer

Eveline Hammer

Marketing & Communicatie
+31 6 11 64 01 10
eveline@sinfoniarotterdam.nl

IMG_2105

Ismar Vejzovic

Stage Manager & Orkestinspiciënt
+31 6 11 46 11 77
ismar@sinfoniarotterdam.nl

Muzieksleutel-G1

Ageeth Dirks-de Bruijne

Vrijwilliger Relatiebeheer
ageeth@sinfoniarotterdam.nl

Natalia Golotina

Natalia Golotina

Bibliothecaris
natalia@sinfoniarotterdam.nl